باتری خودرو چیست ؟

برای فعالیت خودرو و فعال شدن همه بخش های مختلف خودرو نیاز داریم به یک نیروی اولیه. این نیروی اولیه که از ابتدای ساخت خودروهای احتراق داخلی بنزین‌سوز (خودروهای مدرن) از یک انرژی الکتریکی اولیه تامین می‌شد اکنون نیروی بخش‌های بسیاری از قسمت‌های خودرو را تامین می‌کند.

برای خرید باتری لیفان 820 در تبریز به کجا مراجعه نماییم ؟

برای خرید باتری لیفان 820 میتوانید با فروشگاه آنلاین ( امداد باتری سعید ) تماس بگیرید، اگر در جاده یا در سطح شهر تبریز باطری خودرو لیفان 820 شما دچار مشکل فنی شود با یک تماس با مجموعه فروشگاه باتری لیفان 820 در تبریز در محل خودرو شما حضور پیدا خواهیم کرد. و یا میتوانید جهت خرید باتری لیفان 820 به صورت حضوری مراجعه کنید.

وظایف باتری خودرو لیفان 820 چیست ؟

 • تامین کردن انرژی و برق لازم جهت استارت خوردن ماشین.
 • رساندن برق لازم ها به چراغ های خودرو.
 • تامین برق مورد نیاز سیستم پخش صوتی.
 • در زمستان ها تامین انرژی مورد نیاز بخاری ماشین و در تابستان ها تامین این انرژی برای کولر.

انواع باتری خودرو چند نوع هستند

 • باطری های اسیدی

جزو قدیمی ترین باطری های ماشین به حساب می آیند که به LM نیز شناسایی می شوند و مناسب شرایط آب و هوایی گرم هستند، این باتری ها که دارای شش درب بر روی بدنه خود هستند و چک کردن این باطری ها می توانید از سطح الکترولیک آن ها کمک بگیرید.

 • باطری های اتمی و یا سیلد

این باطری ها تکنولوژی جدیدی از باطری ها هستند که به FM  نیز شناسایی می شوند. به دلیل اینکه این نوع از باتری ها تشکیل شده از اسید ها نیستند در نتیجه برای نگهداری احتیاجی به آب مقطر ها ندارند و از حساسیت کمتری برخوردار هستند.

اجزای باتری خودرو های لیفان 820

 • جعبه باطری
 • درپوش باتری ها
 • صفحات باتری
 • نشانگر باتری
 • قطب های باتری ها
 • اسید باتری یا الکترولیت
 • ظرفیت ذخیره باتری ماشین ها

امداد باتری خودرو لیفان 820 در تبریز

در هر زمان از شبانه روز که برق خودرو شما دچار مشکل فنی شود یا باتری خودرو لیفان 820 شما دچار مشکل شود کافیست با ما تماس بگیرید امداد باتری سعید و در کمتر از 30 دقیقه در محل خودرو شما حضور پیدا خواهیم کرد.

طول عمر باتری لیفان 820 چقدر است؟ و قیمت باتری لیفان 820 در تبریز چقدر است ؟

به طور دقیق ما نمی توانیم یک بازه زمانی مشخص را برای برای طول عمر باتری ها مشخص نماییم زیرا این موضوع به عامل های مختلفی بستگی دارد، برخی از این عوامل تاثیر گذار را در ادامه برای شما آورده ایم:

استفاده از هوای گرم

اگر باتری خودرو شما به صورت مداوم در شرایط آب و هوایی گرم کار کند مسلما زودتر فرسوده می شود و طوب عمر کمتری خواهد داشت.

استفاده در هوای سرد

همانطور که هوای گرم در روند عمر باتری تاثیر گذار است آب و هوای سرد نیز بسیار تاثیر دارد، زیرا در هوای سرد عملکرد الکتروشیمیایی باتری ها کند می شود و در نتیجه توان عملیاتی آن ها کاهش می یابد.

استعلام قیمت باتری لیفان 820 در تبریز

برای استعلام قیمت باتری لیفان 820 در تبریز میتوانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید و از به روز ترین قیمت باتری خودرو لیفان 820 باخبر شوید.

کار نکردن باتری برای مدت زمان طولانی

اگر شما برای مدت زمان زیادی از باتری استفاده ای نکنید باعث می شود انرژی آن بر اساس عوامل داخلی به صورت خود به خود تخلیه یابد و یا در شرایط دیگری عوامل خارجی همچون برق دزدی موجب تخلیه انرژی می شود.

برند و کشور سازنده باتری

قطعا می دانید که برند باطری تاثیر بسیاری در طول کار باتری دارد زیرا اگر شما به سراغ باتری های بی کیفیت بروید مسلما در مدت زمان کوتاه تری آسیب می بینند.

خرید باتری لیفان 820 در تبریز

برای خرید باتری لیفان 820 خود در شهر تبریز میتوانید به با ما تماس بگیرید . شبانه روزی آمادگی داریم تا خدمات فروش باتری لیفان 820 در تبریز را برای شما انجام دهیم .

منبع : batterysaeed.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس سریع کلیک کنید